Coşar Mimarlık
Coşar Mimarlık

HAKKIMIZDA

         Coşar mimarlık 2016 yılında Ayşen Coşar tarafından Kırşehir’de kuruldu.

        Dünyanın hızla değişmekte olan sahnesinde çağdaş hayatın ihtiyaçlarını karşılayabilecek mekânsal çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Mimarlığı kağıt üzerinde iyi görünen bir tasarım aracı olarak değil, yerle, bastığı bulunduğu kültürel ve sosyal çevre geçmiş ve gelecekle bağlayıcı bir mekânsal düzenleme aracı olarak görüyoruz.proje tasarımı ve şantiye yönetimi çerçevesinde; planlama, organizasyon ve iletişim becerilerimizi etkin bir biçimde kullanarak taahhüt edilen zaman diliminde mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız.

        Enerjisi ile mimarlık ortamına yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Coşar Mimarlık, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok katmanını sizin için gerçeğe dönüştürür. Üretim sürecinin hatasız ve hızlı olabilmesi için en önemli konu olan disiplinler arası koordinasyon; strüktür, mekanik, elektrik ve gerekli diğer tüm disiplinler ile bir arada çalışılarak proje yönetimi hizmeti aşamasında sağlanmaktadır.

        Bu sayede uygulamada çıkabilecek problemlerin çoğu proje aşamasında çözülmekte, fonksiyonel, bütüncül ve estetik bir tasarım sunulmaktadır. Nitelikli bir üretimin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanmaktayız.

FELSEFEMİZ

– Hayal gücümüzü, gerçekçi ve doğru detaylarla hayata geçirmek,
– Büyük, küçük her projeye, ayrıntıların tasarıma kattığı ayrıcalığın bilinciyle yaklaşmak,
– Kullanıcının maddi olanaklarını ve özel isteklerini göz ardı etmemek,
– Gerek tasarım, gerekse teknik açıdan, mekanın koşullarına en uygun çözümleri üretmek,
– Kaliteli, fakat hızlı uygulamalarla bir an evvel sonuca ulaşmak,
– Organize çalışarak, çıkabilecek sorunlara en kalıcı ve en pratik çözümleri önermektir.

Bu sistemli çalışmanın doğal sonucu olarak, tasarlandığı gibi yaratılan ve varolduğu sürece yaşanan mekanlar oluşturmakta ve her başarının ardından yeni hedefler belirlemekteyiz.

İSTATİSTİKLER İLE BİZ

50
Proje
52353
Our Customers
30132
Satisfied Clients
1390
No. of Dealers
W. GROPIUS

MİMARLIK, MÜHENDİSLİĞİN BİTTİĞİ YERDE BAŞLAR.

W. GROPIUS

Mimarlık , Yaradanın Derin Sanat Denizindeki Küçük bir midye kabuğu içerisine sıkışmış ufak bir incisi gibidir.Bu inciyi alıp işleyen de mimardır..Bu inciyi yaptıran kuyumcu müteahhit , bu takıyı takan kişi de kullanıcıdır.

Le-Corbusier

Çizmeyi konuşmaya tercih ederim. Çizim hızlıdır ve yalanlar için daha az yer bırakır.

Louis Sullivan

Doğru yapılmış bir bina içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir.